Veshja e “çuditshme” e Ritës (FOTO)

Post on: 27 August, 2013 Comments Off

Rita Ora attends the 2013 MTV Video Music Awards 2222738 Veshja e çuditshme e Ritës (FOTO)Mbrëmë është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards dhe në mesin e të pranishmëve ka qenë edhe këngëtarja Rita Ora.

Ndërkaq, çfarë ka rënë në sy ishte veshja e saj paksa e papërshtatshme për një ngjarje të tillë.

Ajo pati veshur një fustan të gjatë në pjesën e poshtme me pupla dhe tejet i ekspozuar. Ndërkaq, kësaj radhe, Rita kishte vendosur t’i linte flokët e saja natyrale pa i shtuar siç bënë zakonisht.

Lajme te Ngjashme:

Categories
Showbiz  
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame