Tuna ofendon vajzat shqiptare (FOTO)

Post on: 1 November, 2012 Comments Off

Mbrëmë është festuar nata e “Halloween”, festë së cilës çdo vit e më shumë, po i kushtohet rëndësi e vecantë. “Natën e shtrigave”, siç e quajmë ndonjëherë, po e festojnë me të madhe edhe VIP-at tanë.

Festës së djeshme i’u ka bashkëngjitur edhe këngëtarja, Tuna, por si duket ajo nuk është ndier e kënaqur me kostumet e vajzave shqiptare përzgjedhur për këtë natë.

“Krejt shqiptarkat si dreqka.E pse?! Hiq s’keni pas nevoj mi dhon zorr se qasi jeni n’perditshmeri”, ka shkruar ajo në Twitter.
Nuk e dimë nëse Tuna momentin kur ka adresuar këtë ofendim ndaj vajzave shqiptare, i ka shkuar apo jo në mendje se, pjesë e “shqiptarkave” është edhe vet ajo.

Images2 Tuna ofendon vajzat shqiptare (FOTO)

 

565287 4218192447442 1219637697 n Tuna ofendon vajzat shqiptare (FOTO)

 

Categories
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame