Tjetër skenë “hot” në Cannes (FOTO)

Post on: 24 May, 2013 Comments Off

Mona Walravensit i ka ngritur pak si shumë era fustanin.

Vetë filmi “La vie d’Adele” ka shkaktuar shumë bujë për shkak të një skene seksi që zgjat 10 minuta. Mirëpo ja që një nga aktoret Mona Walravens ka menduar se kaq s’ishte e mjaftueshme, prandaj ka rezervuar një “show” pikant në tapetin e kuq gjatë premierës në Festivalin e Cannes, sipas ikub.

Fustani i është ngritur befasisht nga era, duke i nxjerrë në dritë të pasmet, teksa dukej edhe se s’kishte veshur as të mbathura. Në këtë mënyrë s’kanë të sosur skenat “hot” në tapetin e kuq të Cannes, pas Eva Longorias, Irina Shayk, apo Frederique Bel.

C 2 fotogallery 1021129  ImageGallery  imageGalleryItem 3 image 640x426 Tjetër skenë “hot” në Cannes (FOTO)

 

Lajme te Ngjashme:

Categories
Foto  
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame