Të pasmet e cilës femër VIP janë këto? (FOTO)

Post on: 19 June, 2013 Comments Off

Është një ndër personazhet më të njohura edhe në botën e shoubizit duke zënë vazhdimisht faqet e rëndësishme në mediat rozë. Më së shumti bie në sy për shkak të jetesës së saj luksoze dhe shpenzimeve marramendëse. Është në fakt vajza e bosit të Formula 1 Bernie Eclestone. Tamara, vjen në këtë imazh të publikuar në Twitter.

tamara ecclestone luna miele Të pasmet e cilës femër VIP janë këto? (FOTO)

 

zut3 Të pasmet e cilës femër VIP janë këto? (FOTO)

 

TamaraEcclestoneTw 1748626a Të pasmet e cilës femër VIP janë këto? (FOTO)

 

Lajme te Ngjashme:

Categories
Foto  
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame