Archive for Sport

arsenali-e-do-lichtsteinerin-e-juves_hd Arsenali e do Lichtsteinerin e Juves

Arsenali është duke e monitoruar prej afër situatën e Stephan Lichtsteiner dhe Cedric Soares për afatin kalimtar dimëror. Lichtsteiner shihet si njeriu ideal nga

31 October, 2014 No Comment Read More

eksperti-norvegjez-fyerjet-gjat-euml-ndeshjes-serbi-shqip-euml-ri-jasht-euml-normave-civilizuese_hd Eksperti norvegjez: Fyerjet gjatë ndeshjes Serbi – Shqipëri jashtë normave civilizuese

Profesori i njohur norvegjez për studime ballkanike në Universitetin e Oslos, Svein Mønnesland, konsideron që fyrjet që ndodhen gjatë ndeshjes ndërmjet Serbisë dhe Shqipërisë

31 October, 2014 No Comment Read More

ldquo-cr7-ka-fuqi-eksplozive-por-nuk-i-ka-shkatht-euml-sit-euml-e-messit-rdquo_hd “CR7 ka fuqi eksplozive, por nuk i ka shkathtësitë e Messit”

Përzgjedhësi i Rusisë, Fabio Capello, mendon se Cristiano Ronaldo nuk i posedon aftësitë teknike që i ka Lionel Messi. Në vitin e kaluar (kur

31 October, 2014 No Comment Read More

ibra-un-euml-s-rsquo-mund-ta-fitoj-topin-e-art-euml_hd Ibra: Unë s’mund ta fitoj Topin e Artë

Sulmuesi kryesor i PSG-së, Zlatan Ibrahimovic, është i vetëdishëm se ka pak gjasa që ta fitojë Topin e Artë. Sulmuesi suedez është në mesin

31 October, 2014 No Comment Read More

buffon-juve-duhet-t-euml-arrij-euml-n-euml-ccedil-erekfinale-t-euml-lk-s-euml_hd Buffon: Juve duhet të arrijë në çerekfinale të LK-së

Gianluigi Buffon thotë se arritja në çerekfinale të Ligës së Kampionëve duhet të jetë minimum i kërkesave për Juventusin këtë sezon. Kampionët e Italisë

31 October, 2014 No Comment Read More

garcia-rom-euml-s-nuk-i-intereson-rezultati-i-juventusit_hd Garcia: Romës nuk i intereson rezultati i Juventusit

Rudi Garcia thotë se lojtarët e tij duhet ta harrojnë disfatën e Juventusit dhe të vazhdojnë rrugëtimin e tyre. Giallorossët mposhtën Cesenan me rezultat

30 October, 2014 No Comment Read More

mehmedi-sh-euml-non-het-trik-n-euml-triumfin-e-freiburgut_hd Mehmedi i shënon het-trik ekipit të Valdet Ramës

Sulmuesi shqiptar, Admir Mehmedi, i ka realizuar tre gola në fitoren e thellë të Freiburgut (5-2) në udhëtim te 1860 Munchen. Ekipi i 23-vjeçarit

30 October, 2014 No Comment Read More

interi-fitore-me-dram-euml-n-euml-fund_hd Interi, fitore me dramë në fund

Interi ka shënuar fitore me rezultat minimal 1-0 në çastet e fundit të takimit ndaj Sampdorias zhvilluar në Giuseppe Meazza. Në këtë takim Nerazzurët

30 October, 2014 No Comment Read More

nga-nj-euml-pik-euml-p-euml-r-milanin-e-napolin_hd Nga një pikë për Milanin e Napolin

Milani ka barazuar me rezultat 1-1 në udhëtim te Cagliari. Victor Ibarbo i kaloi vendasit në epërsi (24’), para se të barazonte Giacomo Bonaventura

30 October, 2014 No Comment Read More

humbja-e-par-euml-e-juves-roma-barazohet-me-pik-euml_hd Humbja e parë e Juves, Roma barazohet me pikë

Juventusi ka regjistruar humbjen e parë sezonale në Serie A nga Genoa (1-0), në takimin e zhvilluar në Stadio Comunale Luigi Ferraris. Bianconerët humbën

30 October, 2014 No Comment Read More

website

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

website