Sinanaj – seks si Kardashian (FOTO)

Post on: 20 July, 2013 Comments Off

Ish burri i Kim Kardashian, nga martesa që zgjati 72 ditë me yllin televiziv, ka mësuar diqka – të bësh video seksi bëhesh i famshëm.
Basketbollisti i Boston Celtics, ka bashkuar forcat me të dashurën e tij, Myla Sinanaj, që të realizojnë një video seksi dhe jo vetëm.
Kompania pornografike Vivid, është përkujdesur që gjithqka të duket shumë professional dhe natyrshëm.
“Nuk është ndonjë video që është vjedhur nga telefoni apo laptopi, është një video profesionale, që shumë shpejtë do ta shohin të gjithë” ka pohuar modelja Myla Sinanaj, për blogerin e njohur Perez Hilton.

foto33 Sinanaj – seks si Kardashian (FOTO)

 

kris humfries girlfriend e1339441634786 Sinanaj – seks si Kardashian (FOTO)

 

7 Fatmire Sinanaj Myla Sinanaj Twitter Photo July 6 2012 Sinanaj – seks si Kardashian (FOTO)

 

Lajme te Ngjashme:

Categories
Foto  
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame