Shpërthim ekpslozivi në Fushë Arrëz

Post on: 7 April, 2012 Comments Off

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer sot në derën e një apartamenti në Fushë Arrëz por për fatin e mirë pa shkauar të lënduar. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në banesën e shtetasit Leonard Doda.

Efektivët e policisë kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet dhe autorët e ngjarjes.

Categories
Tags

Comments are closed.

 
X
DW Popup Card