Shikon video erotike për herë të parë, në skenat hot i shfaqet gruaja

Post on: 19 April, 2012 Comments Off

EGJIPT – Seksi me bashkëshorten i ishte bërë monoton dhe për këtë arsye egjiptiani Abdul vendosi të shikonte për herë të parë në jetën e tij një video porno.

Por si për ironi të fatit DVD-ja e parë që i bëri përshtypje në dyqan kishte protagoniste të skenave të nxehta pikërisht gruan e tij, më të cilën ishte martuar prej 16 vitesh dhe kishin katër fëmijë.

Pasi e njohu bashkëshorten, e cila shfaqej në skena hard me një të panjohur, Abduli humbi ndjenjat në dyqan. Më pas mori veten dhe u kthye në shtëpi për t’i kërkuar shpjegime gruas. Ajo fillimisht mohoi gjithçka, por pasi pa videon në fjalë pranoi se kishte xhiruar disa filma pornografikë më ish të dashurin, pak vite më parë.

Abduli vendosi të hakmerrej duke e bërë publike ngjarjen që e shokoi dhe i ndryshoi jetën. “Gjeta 11 filma ku gruaja ime shfaqej në skena të pahijshme me ish të dashurin. Ishte hera e parë që shikoja një film porno. Ajo pranoi se e donte akoma ish të dashurin sepse ishte i ri dhe më ofendoi duke më quajtur plak.”- tregoi Abdul.

Categories
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame