Rritet dhe behet e bukur vajza e Rita Latit

Post on: 9 February, 2012 Comments Off

Në foton që shihni, duket se dashuria e tyre si nëna për vajzën është shumë e madhe, pasi aktorja e njohur e humorit, e ka rritur vetëm vajzën e saj. Aktorja e papërsëritshme e humorit, Rita Lati, e ka rritur tashmë Rozën e saj. Ajo aktualisht drejton një emision rinor ku shfaqet tepër këndshëm me veshje trendi dhe lirshmëri përpara telekamerave.

Më mirë sesa nënë e bijë mund t’i konsiderosh si dy motra, të cilat ndajnë së bashku jo vetëm kohën, por edhe sekretet më intime. Rita vijon të eksperimentojë në pamje, gjë që evidentohet gjithashtu tek Roza. Ndërsa vajza njihet edhe për historinë e saj rozë në lidhjen e dikurshme me kantautorin Stine, histori që flitet se u rikthehet shpesh herë në mendje ish ciftit, por në ditëlindjen e 30-të të Stinës, Roza mungoi.

Categories
Showbiz  
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame