Rozi poston foto “hot” në Facebook (FOTO)

Post on: 9 July, 2012 Comments Off

Duke parë këto foto duken si ato të zgjedhura për një kalendar seksi, por në fakt pamjet janë postuar së fundi nga Rozi Huntington-Whitely në Facebook, që nga qershori deri më sot. Modelja dhe artistja bërë e famshme për bukurinë e saj, më shumë se për talentin, përpiqet të mbajë të gjallë popullaritetin e saj edhe në këtë mënyrë.

Categories
Tags

Comments are closed.