Rihanna fotografon të pasmet (FOTO)

Post on: 23 May, 2013 Comments Off

Këngëtarja 25 vjeçe ka ekspozuar të pasmet nga shumë afër, të veshura vetëm me një palë tanga të kuqe, dhe xhinse mbi to, po në formë tangash dhe ato. Ajo i ka ngarkuar këto foto në rrjetin social të fotografive Instagram.

Kjo ndoshta është një formë për ti thënë ish-të dashurit Chriss Brown se po humb kohën kot. Nëse vërtet qëllimi i 25-vjeçares ka qenë për t’i treguar atij se çfarë po humb, sigurisht që ia ka arritur qëllimit.
Më parë gjatë javës, Rihanna ka postuar edhe foto të tjera, kthyer nga mbrapa me mbathje të bardha dhe flokë bionde kaqurrela.

 

 

 

Lajme te Ngjashme:

Categories
Foto  
Tags

Comments are closed.