Noizy hap lokal në Durrës (FOTO)

Post on: 12 October, 2012 Comments Off

Kengetari Rigels Rajku, i njohur me pseudonimin Noizy, ka hapur nje bar-pasticeri ne Durres, ku per hapjen e saj ka ftuar shume miq e koleg ku nuk mungonin emra te njohur te muzikes Shqiptare.

bar rigelsi 560x840 Noizy hap lokal në Durrës (FOTO)

 

bar rigelsi3 560x373 Noizy hap lokal në Durrës (FOTO)

 

lokali 560x373 Noizy hap lokal në Durrës (FOTO)

 

noizy 560x373 Noizy hap lokal në Durrës (FOTO)

 

 

Categories
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame