Njihuni me të dashurit e rinj të Françeskës dhe Ermalit të BB pas ndarjes (FOTO)

Post on: 29 September, 2012 Comments Off

Ermali dhe Franceska, dy banorët e Big Brother Albania kanë gjetur partnerë të rinj pasi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Djaloshi i cili ka rrëmbyer zemrën e Françeskës quhet Meriton Gashi i cili punon si model ndërsa është mik shumë i afërt iMetit, një tjetër banori të Big Brother Albana. Mësohet se ka qenë pikërisht Meti ai që ka njohur çiftin me njëri-tjetrin ndërsa Françi ka postuar në profilin e saj personal fotot. Ndërkaq ErmaliMerdani iBB mësohet se pas ndarjes nga Françi ka gjasa që të përfundojë në një raport me studenten e Politeknikut me emrin Brisi, një vajzë që e shikoni edhe në fotot bashkëngjitur.

 

 

 

Brisi ermali 3 11 Njihuni me të dashurit e rinj të Françeskës dhe Ermalit të BB pas ndarjes (FOTO)

 

fra11 Njihuni me të dashurit e rinj të Françeskës dhe Ermalit të BB pas ndarjes (FOTO)

 

franceska meriton2 Njihuni me të dashurit e rinj të Françeskës dhe Ermalit të BB pas ndarjes (FOTO)

 

Categories
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame