Në dhomën e gjumit me Kim Kardashian (FOTO)

Post on: 14 March, 2012 Comments Off

Motrat Kardashian, përveç shfaqjes televizive, kanë edhe një linjë të përbashkët të brendshmesh. Dhe, për të prezzantuar linjën e fundit të të brendshmeve, kanë menduar që të bëjnë modelen vetë, teksa shfaqen Kim, Khloe dhe Kourtney. Në një foto tjetër ndërkohë, shfaqet vetëm Kim, e shtrirë në krevatin e dhomës së gjumit provokuese.

Categories
Tags

Comments are closed.

 
X
DW Popup Card