Miss gjoksi dhe prapanica e plazhit (FOTO)

Post on: 30 August, 2012 Comments Off

Kanë mbetur edhe disa jave pushimesh për ketë vit, ndërsa në ishullin e festave në Zrce vazhdon konkurrenca e femrave me gjokset dhe prapanicat e bukura. Çfarë ju pëlqen më shumë? Të gjitha janë të bukura. Fotoreporteri kroat Zvonomir Krstulovica ju sjell nga Zrca të gjitha llojet dhe për të gjitha shijet.

Gjokse dhe prapanica nga më të bukurat do të shihni më poshtë, foto që ju sjellim  nga Ibiza e Ballkanit Zrca.

 

Lajme te Ngjashme:

Categories
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame