Luana Vjollca: Askush s’do na besojë (FOTO)

Post on: 28 February, 2014 Comments Off

Këngëtarja simpatike, dhe njëherit edhe prezantuesja e Top Chanel, Luana Vjollca, së shpejti pritet të lansojë edhe këngën e saj të dytë, të titulluar “Askush s’do na besojë”.

Vjollca, titullin e këngës e ka bërë të ditur në Instagram.

” ‘Askush s’do ta besojë’, ky është titulli i lëmgës time të dytë .. në fakt kjo është kënga e shpirtit tim! ‘Tërbohu’, ishte eksperiment, ishte qejf! është pikërisht kjo këngë e dytë që më ngjall sërish emocionet e para teka këndoja në festivale fëmijësh”, ka shkruar mes tjerash Luana.

Megjithatë, në mediat sociale ka patur shumë nga ata të cilët e kanë pargjykuar dëshirën e saj për të kënduar, duke thënë se nuk ka zë dhe nuk di të këndojë.

foto 158 Luana Vjollca: Askush sdo na besojë (FOTO)

 

BQ3 d YCEAAW2 8 Luana Vjollca: Askush sdo na besojë (FOTO)

 

Lajme te Ngjashme:

Categories
Tags

Comments are closed.

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Reklame