Ja kush mund ta fitoj Big Brother 6…

Post on: 1 June, 2013 Comments Off

Parashikimi Motit

Tirane
25/01/2015, 15:12
 

12°C
humidity: 66%
wind speed: 0 km/h N
More forecast...
 

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Kursi Kembimit

Fituesi i Big Brother Albania 5, kosovari Arber Zeka ka folur për portalin Fish Media, ku ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të edicionit të gjasht të Big Brother Albania, finale kjo që do të mbahet të shtunënn mbrëma.

Edhe pse dëshira e Arberit është që të fitoi kosovari Shpend Zenuni, ai mendon se fitorja mund të jetë e Elonës ose Anaidit.

‘Jam midis Elones dhe Anaidit. Po pse deshira ime është ta fitoj Shpendi’ tha Arber Zeka. Në finale janë Elona, Shpendi, Anaidi, dhe Iliri

Comments are closed.

Lajme te Ngjashme:

Categories
Tags