Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafinën (FOTO)

Post on: 8 November, 2012 Comments Off

Parashikimi Motit

Tirane
31/01/2015, 20:08
 

7°C
humidity: 93%
wind speed: 4 km/h S
More forecast...
 

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Kursi Kembimit

Dafina Zeqiri, e cila ka disa muaj qe po qendron ne SHBA, ka pozuar atje per fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha.
Pas një sesioni fotografik ku Dafina shfaqej e afërt me fotomodelën Emina Çunmulaj, Berisha ka realizuar edhe disa fotografi me këngetaren, ku ajo shfaq shumë nga trupi i saj, ndërsa sipër ka të hedhur vetëm një shall.

Karahas kësaj fotografie, Berisha ka shënuar: “Duke realizuar fotografi me të bukurën dhe të talentuaren”

Comments are closed.

Categories
Tags