Cërrik, sherr me thika në lokalin afër shkollës, vritet 15-vjeçari

Post on: 28 May, 2013 Comments Off

Parashikimi Motit

Tirane
30/01/2015, 22:30
 

14°C
humidity: 58%
wind speed: 32 km/h SW
More forecast...
 

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Kursi Kembimit

CËRRIK- Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Cërrik. Një 15- vjeçar ka humbur jetën pas një sherri me një bashkëmoshatar të tijin.

Burime të policisë lokale bëjnë me dije se autori i ngjarjes është 14-vjeçari E. F, i cili ka goditur me thikë 15-vjeçarin N. R duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Po të njejtat burime saktësojnë se ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë një shkolle 9-vjeçare. Ndërkaq policia ka shoqëruar në komisarit 14-vjeçarin e dyshuar si autor, për të cilin thuhet se ndodhej në një gjendje depresive.

Pritet që me marrjen e tij në pyetje, të zbardhen edhe detaje të tjera nga ngjarja e rëndë.

Comments are closed.

Lajme te Ngjashme:

Categories
Tags