Aurela Hoxha, foto të nxehta nga Fadil Berisha (FOTO)

Post on: 16 December, 2012 Comments Off

Parashikimi Motit

Tirane
27/01/2015, 21:53
 

7°C
humidity: 81%
wind speed: 4 km/h NNW
More forecast...
 

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

Kursi Kembimit

Edhe pse ka shumë foto artistike, duket se Aurela Hoxha kësaj here e ka pasuruar si duhet albumin e saj fotografik. Falë një udhëtimi që ka bërë kohët e fundit në SHBA, ajo ka mundur të realizojë një set fotosh nga Fadil Berisha. “Në Nju Jork unë isha në studion e fotografit të mirënjohur Fadil Berisha, në studion magjike ku asnjë nuk mund t’i rezistojë tundimit e të qenët para objektivit të aparatit, aq më tepër një e apasionuar pas fotografisë”, rrëfen Aurela.

 

Comments are closed.

Categories
Showbiz  
Tags