Lajme

Showbiz

Kuriozitete

Njihuni me burrin që ka 4 gra, 7 të fejuara dhe 5 të dashura -FOTO

AUSTRI-Policia austriake ka zbuluar se shtetasi gambian Sonko Tijan, i cili jetonte në Austri, ka katër gra, 7 të fejuara dhe 5 dashnore. 28-vjeçari Tijan i ka mashtuar të gjitha

24 October, 2014 No Comment Read More

Hakerët shqiptarë lëshojnë dronin edhe në uebfaqen e Qeverisë serbe (FOTO)

Droni me figurat kombëtare dhe hartën e Shqipërisë së Madhe, i cili para disa ditësh zbarkoi në stadiumin e Beogradit, tashmë ka gjetur edhe një vend tjetër për të ateruar.

24 October, 2014 No Comment Read More

Sport

Bekim Balaj ironizon me Platininë: Më ...

Një prej futbollistëve të Kombëtares shqiptare që ra pre e

24 October, 2014 No Comment Read More

Shqipëria humb 3 pikë, politika dënon...

TIRANE- Fill pas vendimit të dhënë nga UEFA, ku Shqipëria

24 October, 2014 No Comment Read More

Serbia e pakënaqur me vendimin e UEFA-s

BEOGRAD- Zëvendëspresidenti i Federatës së Futbollit të Serbisë, Goran Milanovic,

24 October, 2014 No Comment Read More

Shendeti

Sa më shumë që i konsumoni, aq më te...

Kur ushqimet kërkojnë që trupi të harxhojë më tepër kalori

24 October, 2014 No Comment Read More

Shëroni sëmundjet me rozmarinë

Rozmarina është një bimë mjaft e njohur, e cila ka

23 October, 2014 No Comment Read More

Lehtësim i madh: shtatë gjëra rreth t...

Më e rëndësishme është të mos brengoseni për disa gjëra

22 October, 2014 No Comment Read More

Kuriozitete

96698_1

Njihuni me burrin që ka 4 gra...

AUSTRI-Policia austriake ka zbuluar se shtetasi gambian Sonko Tijan, i cili jetonte në Austri, ka katër gra, 7 të fejuara dhe 5 dashnore. 28-vjeçari Tijan

Video

96483_1

INUK shemb me shpërthim të k...

TIRANE – Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar realizoi me sukses shembjen e një ndërtese 5 katëshe në aksin rrugor Tiranë-Vaqarr, në afërsi të urës së Beshirit.

Foto

jelena-karleusa-jk-1328585176-52409

Ka edhe Serbë që nuk i prano...

E pamundur, por e vertete! Ylli i muzikes Serbe Jelena Karleuša e cila eshte edhe bashkeshortja e lojtarit te kombetares Serbe ne futboll Duško Toši?

Teknologji

samsung-shet-4-5-milion-euml-nj-euml-si-t-euml-galaxy-note-4_hd

Samsung shet 4.5 milionë një...

Që nga lansimi i parë i fabletit të Samsung, përkatësisht linjës Galaxy Note, fabletët e kompanisë kanë qenë vazhdimisht në rritje të popullaritetit. Por, ngecja

Teknologji

Samsung shet 4.5 milionë njësi të Galaxy Note 4?

Që nga lansimi i parë i fabletit të Samsung, përkatësisht linjës Galaxy Note, fabletët e kompanisë kanë qenë vazhdimisht në rritje të popullaritetit. Por, ngecja e këtij trendi duket se

24 October, 2014 No Comment Read More

Apple të arrijë në 1 miliardë pajisje të shitura në iOS

Në vitin 2007, Apple kishte lansuar pajisjen e saj të parë në sistemin operativ iOS, dhe që nga ajo kohë kompania ka prezantuar shumë modele të reja të iPhone, plus

23 October, 2014 No Comment Read More

Samsung sjell edhe versionin Galaxy S5 Plus

Një version i ri i telefonit të fundit të Samsung është paraqitur në uebfaqen e kompanisë jugkoreane, përkatësisht modeli Samsung Galaxy S5 Plus, i cili përfshin karakteristika të ngjashme me

22 October, 2014 No Comment Read More

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit

website