Lajme

Showbiz

Kuriozitete

Billbord i çuditshëm në kryeqytetin tonë: Cila është më e bukur? Nora, Dafina apo Elvana?

Një billbord i madh është parë të vendoset sot në rrugën prapa Hotel Grandit në Prishtinë, i cili përmban edhe një pyetje. Por, kjo duket të jetë paksa e çuditshme.

1 September, 2014 No Comment Read More

Fati në vepër: 7 gjëra të cilat nuk i duken më shumë se “të dua”

Meqenëse femra “shkrihet” kur partneri i thotë që e dashuron, këto dy fjalë megjithatë nuk do ta kenë efektin e njëjtën tek ai kur ajo ia thotë të njëjtat fjalë.

1 September, 2014 No Comment Read More

Sport

Napoli fiton në çastet e fundit

Jonathan de Guzman ka shënuar gol në çastet e fundit

1 September, 2014 No Comment Read More

Lëndohet Lionel Messi

Lionel Messi ka pësuar një lëndim në fitoren të Barcelonës

1 September, 2014 No Comment Read More

Casillas: Reali luajti në mënyrë të ...

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, ka kritikuar paraqitjen e

1 September, 2014 No Comment Read More

Shendeti

Profesionet më të rrezikuara nga astma

Sipas “American Thoracic Society”, rreth 15 për qind e rasteve

30 August, 2014 No Comment Read More

Sëmundjet teknologjike, shenjë e stili...

Rritet numri i tekno-sëmundjeve, shqetësimeve që shkaktohen nga ekspozimi ndaj

29 August, 2014 No Comment Read More

Çka është ALS dhe përse të famshmit...

ALS është një sëmundje degjenerative progresive nervore, jongjitëse, që prekë

28 August, 2014 No Comment Read More

Kuriozitete

billbord-i-ccedil-uditsh-euml-m-n-euml-kryeqytetin-ton-euml-cila-euml-sht-euml-m-euml-e-bukur-nora-dafina-apo-elvana_hd

Billbord i çuditshëm në kry...

Një billbord i madh është parë të vendoset sot në rrugën prapa Hotel Grandit në Prishtinë, i cili përmban edhe një pyetje. Por, kjo duket

Video

1409153463490_wps_11_From_Chris_Murphy_01634_6

VIDEO/Përplasi Bugatti-ne tij...

  Një amerikan, që përplasi makinën e tij, një Bugatti me vlerë 1 milion dollarë, në mënyrë që të merrte 2.2 milionë dollarët e siguracionit,

Foto

10435901_520668441397747_5354403277713968184_n

Cfarë trupi yll Majlinda Breg...

Jemi mësuar ta shohim tepër serioze, me veshje elegante dhe fine, dhe gjithmonë kur flet, fjala i zë vend menjëherë. Kjo është deputetja simpatike e

Teknologji

iphone-6-do-t-euml-kushtoj-euml-750-euro-e-m-euml-shum-euml_hd

iPhone 6 do të kushtojë 750 ...

Për një kohë të gjatë tashmë thuhet se Apple është duke punuar në dy versione të reja të iPhone 6, modele të cilat do të

Teknologji

iPhone 6 do të kushtojë 750 euro e më shumë!

Për një kohë të gjatë tashmë thuhet se Apple është duke punuar në dy versione të reja të iPhone 6, modele të cilat do të dallohen lehtë nga paraardhësit e

30 August, 2014 No Comment Read More

Zyrtare nga Apple: iPhone 6 prezantohet më 9 shtator

Për një kohë të gjatë tashmë është thënë se ngjarja e Apple për prezantimin e iPhone 6 do të mbahet më 9 shtator, ndërsa tani Apple ka dërguar ftesat për

29 August, 2014 No Comment Read More

Rrjetet sociale po na ‘mbyllin gojën’

A do të postoni ndonjë qëshje politike në Facebook, apo ndonjë qëndrim tuajin në Twitter, pa menduar se do të kritikoheni nga të tjerët. Një studim i bërë nga ‘Qendra

28 August, 2014 No Comment Read More

   

Kerko

Surpriza Pa Fund

Vendos Emer Mbiemer dhe adresen e emailit